Jak sprawdzić ważność doładowania TNK HD, oraz N Na Kartę?

Informacja ze strony: http://ncplus.pl/telewizja-na-karte (z dnia 28-06-2017)

 

WAŻNOŚĆ KARTY
Jeżeli utraciłeś dostęp do oferty upewnij się, że a) jakość sygnału z satelity Hot Bird 13E na twoim dekoderze, jest wystarczająca (patrz instrukcja obsługi Twojego dekodera), b) sprawdź ważność doładowania np.: SMS-em

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje od Spółek ITI Neovision i/lub Cyfrowy Dom, np.: z numerem konta do wpłat dla Twojej karty, o ważności pakietu podstawowego dla Twojej karty dekodującej sygnał, o nowych kanałach w ofercie, promocjach dla Abonentów - wyraź zgodę na przetwarzanie danych wysyłając numer karty dekodującej sygnał TV SMS-em. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych będzie równoznaczne z poleceniem odświeżenia uprawnień dla karty i dyspozycją przesłania danych dotyczących jej ważności . Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych przez Spółki Cyfrowy Dom i ITI Neovision i jest traktowane jako dyspozycja odesłania informacji zwrotnej. W celu dokończenia procesu, ustaw dekoder na kanale TVP1 HD i oczekuj na sygnał TV.

 

UWAGA:
Ważność doładowania SMART HD+ sprawdzisz na stronie:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego telewizja-na-karte.pl/ wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.