1. Upewnij się, że dekoder jest właściwie podłączony.

2. Sprawdź czy masz sygnał z anteny satelitarnej i czy jest ona właściwie ustawiona - na właściwego satelitę - Eutelsat HotBird. Na terenie Polski zalecany rozmiar anteny to 80 cm.

3. Zweryfikuj czy masz sygnał np. na kanale TVP Polonia lub innym niekodowanym (zobacz wykaz satelitarnych programów niekodowanych).

4. Sprawdź czy masz ważne konto na tej stronie:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

5. Jeśli masz ważne doładowanie włącz dekoder na kanał TVP 1 HD i odczekaj do 48 godzin. Uprawnienia na kartę spływają najczęściej w maksymalnie 1 godzinę. Jeżeli po 60 minutach nadal nie masz uprawnień delikatnie wyciągnij kartę na kilka sekund i ponownie włóż ją w ten sam sposób do dekodera.

6. Jeśli działają Ci kanały z pakietu płatnego np. TVN 24, Discovery, itp. a nie działa Ci TVP 1 HD, TVN HD - w tym przypadku należy zadzwonić na infolinię.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego telewizja-na-karte.pl/ wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.