Najczęściej zadawane pytania

Co potrzeba aby odbierać programy telewizji na kartę? Potrzebna jest antena satelitarna wraz z konwerterem ustawiona na satelitę Eutelsat HotBird 13 Wschód, tuner satelitarny z czytnikiem kart Conax, oraz karta telewizji na kartę.
W jaki sposób można aktywować nową kartę? Nową kartę aktywuje się przez infolinię nr tel: 22 430 77 77 lub za pomocą SMS o treści nr Twojej karty wysyłając na numer (+48) 725 72 72 72
Jak długo trwa aktywacja karty? Karta zwykle aktywuje się w ciągu godziny, ale w niektórych przypadkach może to potrwać nawet 48 godzin

 

Słowniczek pojęć które wykorzystano na stronie

Conax system kodowania wykorzystywany m.in. przez SMART HD+ i inne pakiety. W Polsce rozróżniamy systemy - parowany z tunerem (ew. modułem cam), oraz nie parowany.
Fast Scan - Szybkie Skanowanie funkcja szybkiego wyszukiwania i domyślnego sortowania programów wg. wybranego operatora. Obecnie większość tunerów dostępnych na rynku zostało wyposażone w tą funkcję.
FTA Free-To-Air  - wolne w odbiorze. Programy nadawane bez kodowania, do ich odbioru wystarczy posiadać tylko odpowiedni sprzęt np. tuner satelitarny.
Karta kodowa karta służąca do dekodowania programów wymagających stosownych uprawnień do odbioru, np. opłaconego abonamentu
Moduł CAM kieszeń na kartę kodową, umieszczamy w specjalnym gnieździe na moduły CI w telewizorze lub tunerze
Uprawnienia

uprawnienia na karcie dostępu. Dają dostęp do kanałów kodowanych oraz do różnych pakietów. W telewizji na kartę uprawnienia przesyłane są codziennie, ale w przypadku kart nie używanych ponad 2 miesiące mogą zostać utracone. Ponowne uzyskanie uprawnień odbywa się zdalnie na kanale TVP 1 HD.

 

Czy mój telewizor obsłuży moduł z telewizji na kartę?

Istnieje możliwość instalacji modułu CAM z Telewizji Na Kartę bezpośrednio do telewizora. Dzięki temu nie są potrzebne żadne zewnętrzne dekodery i wszystkimi funkcjami sterujesz tylko pilotem od telewizora.

Sprawdź czy Twój telewizor posiada wejście na antenę satelitarną, takie jak na zdjęciu powyżej.

Na zdjęciu poniżej widać gniazdo na moduł w telewizorze, oraz już włożony moduł wraz z kartą.

Pamiętaj aby w telewizorze wyszukać programy z satelity z oferty Telewizji Na Kartę.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić zadzwoń na infolinię producenta Twojego telewizora.

 

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2018 TvNaKarte.eu - serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.