A A A

W dniu dzisiejszym przekaz kanału Polo TV zakodowano, tym samym kanał jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy płatnych pakietów telewizji satelitarnej, oraz w naziemnej telewizji cyfrowej - nadal bezpłatnie.

11 października 2019 roku Polo TV wraz z Fokus TV i Superstacją przeszły na nadawanie w jakości HD. Tylko Polo TV był do dzisiaj dostępny w postaci niekodowanej, czyli osiągalny dla każdego odbiorcy telewizji satelitarnej.

W dniu dzisiejszym, bez wcześniejszych zapowiedzi zaszyfrowano emisję Polo TV. Kanał nadający m.in. muzykę disco-polo nadal jest dostępny w podstawowych pakietach na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, a także w ofertach telewizji na kartę w pakietach Domowy HD, Domowy HD+. Na dzień dzisiejszy nie jest dostępny w pakietach "Bez Opłat", oraz w pakiecie SMART HD+.

Wkrótce podobnie stanie się z VOX Music TV, oraz Eska Rock TV, które od kilku dni nadają z nowych parametrów - transpondera należącego do Cyfrowego Polsatu - i tam także są już zakodowane.

Polo TV w jakości SD bez zmian jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej na terenie Polski.

 

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.