A A A

Jeśli posiadasz nowoczesny telewizor z wbudowanym tunerem satelitarnym to ofertę telewizji na kartę możesz mieć bez użycia zewnętrznego dekodera TV-SAT.


Obsługa TV-SAT pilotem od telewizora

Istnieje możliwość instalacji modułu CAM CI/CI+ z Telewizji Na Kartę bezpośrednio do telewizora. Dzięki temu nie są potrzebne żadne zewnętrzne dekodery i wszystkimi funkcjami sterujesz tylko pilotem od telewizora.

Sprawdź czy Twój telewizor posiada wejście na antenę satelitarną, takie jak na zdjęciu poniżej:To właśnie do wejścia SAT podłączamy przewód od anteny satelitarnej z sygnałem z satelity Eutelsat HotBird 13E.

Na zdjęciu poniżej widać gniazdo na moduł w telewizorze, oraz już włożony moduł wraz z kartą.

Na zdjęciu powyżej moduł Conax z kartą SMART HD+


Pamiętaj aby w telewizorze wyszukać programy z satelity z oferty Telewizji Na Kartę.

Aktywacja karty jeśli jest nowa albo dłuższy czas nie używana, następuje zawsze na kanale TVP 1 HD z satelity. Nawet jeśli nie masz włożonej karty i modułu CAM, to Twój telewizor powinien odbierać programy bezpłatne - niekodowane. Sprawdź czy odbierasz sygnał z satelity HotBird. W tym celu na liście programów odnajdź te stacje, które są dostępne za darmo. Szczegółowy wykaz znajdziesz na tej stronie.

Moduł CAM CI+


Jeśli masz wszystkie wejścia, które pokazaliśmy na powyższych zdjęciach, a nadal nie działa Ci telewizja na kartę, albo nie potrafisz wyszukać programów - skontaktuj się z lokalnym instalatorem TV-SAT lub zadzwoń na infolinię producenta Twojego telewizora.

 

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.