A A A

Najczęściej zadawane pytania

Co potrzeba aby odbierać programy telewizji na kartę? Potrzebna jest antena satelitarna wraz z konwerterem ustawiona na satelitę Eutelsat HotBird 13 Wschód, tuner satelitarny z czytnikiem kart Conax, oraz karta telewizji na kartę.
W jaki sposób można aktywować nową kartę? Nową kartę aktywuje się przez infolinię nr tel: 22 430 77 77 lub za pomocą SMS o treści nr Twojej karty wysyłając na numer (+48) 725 72 72 72
Jak długo trwa aktywacja karty? Karta zwykle aktywuje się w ciągu godziny, ale w niektórych przypadkach techniczne udostępnienie sygnału może potrwać do 2 dni roboczych.
Jak sprawdzić ważność doładowania SMART HD? Zobacz na tej stronie
Jak sprawdzić ważność doładowania N na Kartę, TNK HD, nc+ Telewizji Na Kartę? Zobacz na tej stronie
Jak wypełnić polecenie przelewu wpłaty za telewizję na kartę? Zobacz na tej stronie

 

Jeśli masz inne pytania kliknij tutaj na tag #PORADY.

 

Słowniczek pojęć które wykorzystano na stronie

Conax system kodowania wykorzystywany m.in. przez SMART HD+ i inne pakiety. W Polsce rozróżniamy systemy - parowany z tunerem (ew. modułem cam), oraz nie parowany.
Fast Scan - Szybkie Skanowanie funkcja szybkiego wyszukiwania i domyślnego sortowania programów wg. wybranego operatora. Obecnie większość tunerów dostępnych na rynku zostało wyposażone w tą funkcję.
FTA Free-To-Air  - wolne w odbiorze i bezpłatne programy telewizyjne i radiowe nadawane bez kodowania, do ich odbioru wystarczy posiadać tylko odpowiedni sprzęt np. tuner satelitarny.
Karta kodowa karta służąca do dekodowania programów wymagających stosownych uprawnień do odbioru, np. opłaconego abonamentu
Moduł CAM kieszeń na kartę kodową, umieszczamy w specjalnym gnieździe na moduły CI w telewizorze lub tunerze
Czytaj więcej na naszym Blogu: Czy mój telewizor obsłuży moduł z nc+ telewizji na kartę?
Uprawnienia

uprawnienia na karcie dostępu. Dają dostęp do kanałów kodowanych oraz do różnych pakietów. W telewizji na kartę uprawnienia przesyłane są codziennie, ale w przypadku kart nie używanych ponad 2 miesiące mogą zostać utracone. Ponowne uzyskanie uprawnień odbywa się zdalnie na kanale TVP 1 HD.

 

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.