A A A

Masz telewizję na kartę? W tym artykule dowiesz się czy możesz przejść na Pakiet Komfort+, oraz jak to zrobić.

Jeśli posiadasz już ofertę telewizji na kartę a chciałbyś poszerzyć ofertę programową możesz przejść na NC+ Telewizja Na Kartę z pakietem Komfort+.

Przejście jest możliwe niemal dla wszystkich kart; wyjątek stanowi tutaj oferta SMART HD+, na której ze względu, że karta nie jest na stałe przypisana z dekoderem (sparowana), to nie ma technicznej możliwości jej przełączenia.

Poniżej przedstawiamy spis ofert z których możesz dokonać przełączenia na Pakiet Komfort+:

  • N Na Kartę
  • Telewizja Na Kartę HD
  • NC+ Telewizja Na Kartę
  • NC+ Telewizja Na Kartę z Start+

 

Warunkiem włączenia Pakietu Komfort+ jest przejście na warunki Oferty "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+" obowiązującej od 5.10.2017 r., świadczonej w oparciu o Regulamin Oferty ,,nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+", Cennik Oferty "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+", Regulaminy Szczegółowych Warunków, Cenniki Regulaminów Szczegółowych Warunków.

Oferta dostępna dla zestawów, w których karta sparowana jest z dekoderem i dekoder sparowany jest z kartą.

Jeśli posiadasz dekoder z kartą z góry opłaconą na 12 miesięcy z pakietem Start+, aktywacji Komfort+ możesz dokonać najwcześniej w 13 miesiącu od dnia pierwszej aktywacji oferty.

Uwaga: Przejście na na warunki Oferty "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+" obowiązującej od 5.10.2017 r. (Start+, Komfort+, Multi Man Pack) jest bezpowrotne.

Regulaminy są dostępne na stronie: https://ncplus.pl/telewizja-na-karte

Jak aktywować Pakiet Komfort+?

Szczegółowe informacje na tej stronie: https://tvnakarte.eu/index.php/promocje/jak-aktywowac-pakiet-komfort-w-nc-telewizja-na-karte

 

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.