A A A

W dniu dzisiejszym uruchomiono przekaz nowej polskiej stacji telewizyjnej ANTENA należący do Grupy MWE Networks ze Szczecina.

ANTENA to program o charakterze wyspecjalizowanym, adresowanym do seniorów i tzw. pokolenia silver 50+.

 

W dniu dzisiejszym kanał MTV Music 24 zakończył nadawanie na terenie Polski. W jego miejsce decyzją nadawcy uruchomiono kanał muzyczny skierowany do młodych widzów Nick Music.

 

15 kwietnia br kanały Kuchnia+ i Domo+ zmieniły nazwy na Canal+ KUCHNIA i Canal+DOMO. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

Od kilkunastu dni regionalna TVP 3 z Warszawy nadaje równolegle na nowych parametrach. Należy się spodziewać, że wkrótce na starych parametrach emisja zostanie zakończona.

Nowy kanał telewizyjny Novelas+ już dostępny dla widzów Telewizji Na Kartę!

Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. O przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych.

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.