A A A

15 kwietnia br kanały Kuchnia+ i Domo+ zmieniły nazwy na Canal+ KUCHNIA i Canal+DOMO. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

Nowy kanał telewizyjny Novelas+ już dostępny dla widzów Telewizji Na Kartę!

Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. O przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym o 6:00 telewizja TVR zakończyła nadawanie. W jej miejscu uruchomiono nową stację HOME TV przekazie z satelity Eutelsat HotBird 13E.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym o 6:00 telewizja ntl zakończyła nadawanie. W jej miejscu uruchomiono nową stację TVC. NTL - Niezależna Telewizja Lokalna rozpoczęła nadawanie w 1994 roku, Od 2015 roku była dostępna w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat HotBird 13E.

W dniu dzisiejszym o godzinie 6:00 wystartował nowy kanał TVP Dokument HD.

Jest to całkowicie nowa stacja telewizyjna produkowana przez Telewizję Polską i nadawana w jakości Full HD.

W całości jest poświęcony filmom dokumentalnym.

Na antenie TVP Dokument znajdą się m.in. filmy przyrodnicze, naukowe, społeczne i podróżnicze.

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --

Kontakt

e-mail: tvnakarte@tvnakarte.eu

Copyright © 2017 - 2020 TvNaKarte.eu - nieoficjalny serwis o ofertach telewizji na karte. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© tvnakarte.eu 2017-2020

 

Informujemy, że funkcjonowanie serwisu internetowego tvnakarte.eu wspomagane jest za pomocą tzw. ciasteczek (ang. "cookie"). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.